aniolek - komentarze


i koniec ferii ... stracilam czas na jakies debilne zauroczenie tylko po to zeby od razu spasc na ziemie. coz. kiepska sytuacja. kiepski facet. kiepskie ferie ?
byla fajna impreza, fajna zabawa, powrot do pasji. znow rysuje. teraz juz pod innym katem i jest fajnie. moze nawet kiedys cos tu umieszcze.
jakos dalej nie moge sie przyzwyczaic do tego miejsca. no ale nic.
zrobilam remont w pokoju. jest troche lepiej ale trzeba jeszcze przemalowac to i owo. ale to pewnie dopiero w wakacje.
no wlasnie. w koncu juz zostaly 4 miechy i z dennego wyjazdu robi sie ciekawa impreza. 2 tyg z I. i bedzie grejt. rodzina moze przeszkadzac, ale co tam. poza tym w nocy i tak pokoj bedzie tylko nasz poza tym?
nie chce wracac do szkoly. jutro chyba dostane trzy banie. i w koncu chyba nie zdam z fizyki. olac.
jakby ktos byl z w-cha to nie radze isc do II LO. denna szkola. potrafi czlowieka udupic. no chyba ze jest sie wybitnie uzdolnionym dzieckiem .ja nie jestem. i sie mecze ;P
dosc farmazonow.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.07.2005 :: 12:57 :: dfg184.neoplus.adsl.tpnet.pl

ewciaaa

Witka! Jesteś dobry w angielskim? Koniecznie sprawdź sie na www.ewciaaa.talk.pl ! SĄ NAGRODY! POZDRAWIAM! (prosze chociaż looknij )
10.04.2005 :: 10:09 :: akh154.neoplus.adsl.tpnet.pl

kasiunia14

hej.fajny blog. wpadnij czasem do mnie http://www.kasiunia14.talk.pl POzdro
06.03.2005 :: 15:23 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
06.03.2005 :: 15:23 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
06.03.2005 :: 15:23 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
28.02.2005 :: 15:15 :: walbrzych2-TelEnergo.wlb.vectranet.pl

ja

nie, bynajmniej nie jestem z warszawy. jestem z walbrzycha. niestety.
28.02.2005 :: 11:53 :: cis94.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Koniec ferii? Czyli jesteś z Warszawy? No cóż - więc witaj w klubie!!! Zajrzyj do mnie na www.kwiatek13.talk.pl i napisz (jeśli chcesz) na gg 4998605
Talk.pl :: Wróć